SPORT

Ronaldo shkon në fshat me Georginën dhe fëmijët, shikoni super vilën luksoze!

Cristiano Ronaldo është shpërngulur nga vila super luksoze në Madeira në një fshat të qetë të quajtur Canical që njihet për peshkim.

Futbollisti i Juventusit, vendosi të largohet nga apartamenti 8 milionësh, për të kaluar në fshat së bashku me Georgina Rodriguezin dhe 4 fëmijët.

Shtëpia e re ku u zhvendos Ronaldo paguan 4 mijë euro në javë, ka palestër private, dy kuzhina dhe gjashtë dhoma me pamje nga deti.

Pamjet më poshtë janë mahnitëse:

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483