SPORT

Roma barazon rezultatin

Roma ka barazuar rezultatin në fund të pjesës së parë

Goli erdhi në minutën e 44-të dhe u shënua nga sulmuesi Borja Mayoral duke barazuar kështu rezultatin kundër Young Boys. /GazetaExpress/