Show Biz

Robert Berisha sjellë këngën “Pa ty”

Robert Berisha sjell projektin e tij  “Pa ty”

Që nga lansimi i tij i fundit kënga “Dame to Amor” në duet me Mira para 5 muajsh ai nuk është që ka sjell diqka të re.Roberti ka qenë më shumë i angazhuar në mbrëmje rinore,klube dhe koncerte të ndryshme.

Siq duket ai paska nda pak nga koha e tij  duke na sjellur hitin e tij veror “Pa ty” e cila u finalizua dhe me videoklip./Kosova.info/

Leave a Reply

Your email address will not be published.