Show Biz

Robbie Williams thyen heshtjen duke e zhvendosur gishtin në Kampionatin Botërorë

Në hapjen e ceremonisë së Botërorit “Rusi 2018”, Robbie Williams gjeti një mënyrë të cuditshme për të tërhequr gjithë vëmendjen e botës së sportit.

Këngëtari bëri një gjest të shëmtuar duke i treguar kamerës gishtin e mesit.

Aryseja ishte paditur por vetë këngëtari ka thyer heshtjen duke vendosur të tregojë pse e bëri atë veprim.“Isha nën presion të madh, sepse kishin mbetur edhe një minutë performancë dhe nuk e dija si ta zgjasja shfaqjen dhe kështu vendosa të bëja gjestin me gisht”,u shpreh këngëtari i famshëm botëror.

Kur u pyet nëse a pendohet se përse e bëri atë veprim,Williams u përgjigj kështu:“Nuk i besoj vetes.Nuk e di se cfarë mund të bëj në cdo moment.Nuk ishte me plan.Plani ishte që të këndoja në sinkron dhe të mos rrëzohesha nga skena.”

Robbie Williams thyen heshtjen duke e zh.vendosur gishtin në Kupën e Botës:’Isha duke sinjalizuar një numërim prej një minute’.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483