Show Biz

Rita Ora shkëlqen në të kuqe

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora u pa së fundmi duke shijuar një darkë në restorantin NOBU, në Londrën qendrore të hënën në mbrëmje.

28-vjeçarja, zgjodhi një pamje më të nënvlerësuar se zakonisht, duke veshur një xhaketë lëkure të kuqe të ndritshme dhe një palë çizme me material prej gjarpri, shkruan DailyMail

Rita kishte veshur pallton e saj të rrobave deri në bel, duke ofruar një paraqitje të shkurtër të veshjes së saj të verdhë dhe gjerdanëve të saj të argjendtë.

Këngëtarja shqiptaro-britanike dukej tejet atraktive me pamjen e saj prej biondeje.