ROZË

Rita Ora rrëmben vëmendjen me stilin e ri, bien në sy vetullat e ngjyrosura me rozë

Rita Ora e ka rrëmbyer vëmendjen e fansave.

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora, e ka rrëmbyer vëmendjen e fansave të shumtë, shkruan lajmi.net.

Ajo është shfaqur në Instastory me një stil ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim.

Këngëtarja i ka ngjyrosur vetullat me rozë dhe kjo ishte arsyeja se përse u komentua shumë paraqitja e saj.

Në fakt ajo e ka bërë ngjyrën e vetullave njësoj me atë të flokëve. Vlen të theksohet se Rita nuk harron asnjëherë ta vendos maskën dhe gjithmonë është treguar e kujdesshme për tu mbrojtur nga virusi Covid-19.SYRI.net