Show Biz

Rita Ora përmbledh fundjavën në një video

Rita po vazhdon me koncertet në kuadër të turneut që ka filluar tash e sa javë.

Ajo nuk pushon pothuajse asnjë ditë, madje vikendin e kishte të ngjeshur me shumë aktivitete.

The past 2 days ???‍♀️ @marcusarjon

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Rita shfaq atmosferën në koncertet ku ka performuara, ndërsa ajo si çdo herë ishte paraqitur me plot energji në skenë.

Kujtojmë që kënga e fundit e Ritës është “Girls” në duet me Bebe Rexhën, Cardi B dhe Charli XCX.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.