ROZË

Rita Ora pëlqen komentin e Besa Kokëdhimës

Këngëtarja e madhe shqiptare, Rita Ora, është shumë e pëlqyer edhe nga këngëtarët shqiptarë.

Jo të paktë janë emrat e njohur nga estrada që e ndjekin atë në rrjetet sociale, dhe që i pëlqejnë në masë të madhe e herë pas here edhe i komentojnë në postimet e saj.

Njëra ndër to është edhe artistja e njohur shqiptare, Besa Kokëdhima, e cila ka një simpati të veçantë për shqiptaren me famë botërore.

Besa i ka komentuar Ritës në një nga fotografitë e publikuara së fundmi në Instagram, të realizuara gjatë performancës së saj në festivalin e qershorit “Summertime Ball 2019”, në Londër.

Komenti përfshinte një emoji ylli dhe zemre si shenjë vlerësimi për Ritën.

Kësaj të fundit i ka rënë në sy komenti i artistes shqiptare, ndaj nuk e ka kursyer një pëlqim në drejtim të komentit që ajo i ka bërë.

Ndërkohë, Besa duket të jetë emocionuar shumë në momentin kur është njoftuar nga Instagrami, që komenti i saj ka marrë pëlqimin e Ritës.

“Të dua Rita Ora”, ka shkruar Kokëdhima në një tjetër postim të ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.