Show Biz

Rita Ora më e dashuruar se kurr ajo po shijon tani dy “lidhjet” e saj

Këngëtarja shqiptare ka korrur mjaft sukses në të gjithë botën, me hitet e saj të njëpasnjëshme.

“Gëzuar ditëlindjen e çmendura ime, me të cilën kam ndarë shumë kujtime,”- shkruan Ora krahas fotos.

Deri sa po e shijon “lidhjen” me fotomodelën e famshme tani ajo gjeti kohë dhe për të dashurin e saj Andre Watt ku ajo po kalon pushimet në bregdetin Italian.

Çifti ka udhëtuar drejt Italisë ku menjëherë janë fotografura nga paparacët.

Ata po qëndrojnë në Sardenjë të Italisë, ku edhe janë prej resorteve më atraktive turistike.

Rita është shfaqur me veshje mjaft verore, kurse bukuroshja ende s’e ka konfirmuar lidhjen e saj me Watt.

Këngëtarja nga Prishtina besohet se do të performojë në MTV VMA këngën e saj me Aviciin në nderë të këtij të fundit i cili bëri vetvrasje kohë më parë./Kosova.info/