Show Biz

Rita Ora kapet duke drekuar me të dashurin

Rita Ora ishte pjesë e një dreke të mbushur me yje gjatë fundjavës në Sydney, Australi, transmeton Klan Kosova.

Këngëtarja 30 vjeçare u pa duke shijuar ushqimin me çiftin e martuar Sacha Baron Cohen dhe Isa Fisher, si dhe Russell Croëe me partneren e tij, Britney Theriot, transmeton Klan Kosova.

Christian Bale dhe i dashuri i Ritës, Taika Waititi, ishin gjithashtu në drekë në restorantin China Doll në Woolloomooloo, por nuk ishin u kapën në fotografi.

Më vonë atë natë, Rita u bashkua me Taika në Shtëpinë e Operës në Sydney, ku ai eci në tapetin e kuq për premierën e RuPaul’s Drag Race Down Under. Edhe pse nuk ecën së bashku në qilim, ajo u pa të bashkohej me të kur dolën nga vendi i ngjarjes.