Show Biz

Rita Ora edhe me një kolonë zanore për filmin “The Blood Type”

Rita Ora po vazhdon të shfaqet në koncerte të ndryshme dhe projekte të ndryshme.

Ajo është një ndër këngëtaret së bashku me Liam Paynen,që bënë kolonën zanore të filmit “Fifty Shades Freed”.

Pas “For You”, 27-vjeçarja pritet të shfaqet edhe në serialin amerikan “The Blood Type”, ku do të këndojë këngën e saj.

Ajo këtë e ka bërë të ditur përmes llogarisë personale në Instagram teksa tashmë kënga “Proud” është publikuar në versionin audio gjatë muajit janar.


Ndërkohë ajo po vijon me turet e koncerteve të njohur si “Girls”, ku së fundi ishte në Dublin të Irlandës./Kosova.info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.