Show Biz

Rita Ora e mahnitshme në bikini të bardha

Rita Ora po vazhdon pushimet.

Së fundmi këngëtarja kosovare ka publikuar disa fotografi me bikini të bardha, ku si zakonisht, duket e mahnitshme.

Megjithatë, me fotografitë e fundit nga Corfu në Greqi, ajo ka vënë në pah linjat trupore.

“Jam shumë e lumtur dhe mirënjohëse që jam në gjendje të shpenzojë më shumë kohë me miqtë dhe familjen gjatë këtyre ditëve”, ka shkruar në një postim të saj në Instagram dhe Twitter.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.