Show Biz

Oriola Marashit i bëjnë surprizën që çdo femër do e donte! Kush është ai…?!

Modelja Oriola Marashi është një prej femrave më të pëlqyera dhe të komentuara në showbiz-in shqiptar.

Ajo provokon herë pas herë “flakë” në rrjet, me fotot e saj seksi, ku bien në sy format mbresëlënëse trupore. Së fundmi Oriola Marashi po njeh sukses ndërkombëtar së fundmi në fushën e modelingut.

Një nga firmat më prestigjioze në botë, pikërisht firma GUESS ka vendosur që modelen ta përzgjedhë si një nga vajzat që përfaqëson imazhin e saj nëpër botë.

Së fundmi modelja seksi ka marrë një surprizë të bukur që çdo femër do e donte.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483