ROZË

Rina nuk po i ndahet detit… dhe pozave seksi

Verën e ka kaluar vetëm në det

Edhe pse jemi në ditën e fundit të stinës së nxehtë, Rina Balaj po vazhdon të rrijë në bregdet, shkruan Syri Kosova.

Në llogarinë e saj në Instastory, reperja ka hedhur një fotografi të bërë në bikine, derisa në pah vuri këmbët seksi.

E tillë, ajo duket shumë joshëse

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.