Show Biz

Rina e Koston publikojnë “Ideal”

Këngëtarja e njohur kosovare, Rina Balaj, ka publikuar projektin e saj më të ri.

“Ideal” titullohet kënga që ajo e ka sjellë në bashkëpunim me Kostonin.

Dy këngëtarët janë kujdesur vetë për tekstin, ndërsa producentë si zakonisht janë Zzap dhe Chriss.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.