Show Biz

Rina Balaj vë në plan të parë të pasmet nga pushimet në Turqi

Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, është duke i shijuar pushimet pas një vere të angazhuar që kishte me mbrëmje dhe koncerte të ndryshme. 

Si destinacion të pushimeve të saj luksoze ka zgjedhur Turqinë dhe natyrisht se nga atje nuk heziton të sjellë imazhe dhe video të llojllojshme, duke mos munguar edhe ato provokuese.

Një gjë të tillë e bëri edhe së fundmi, kur pozon nga mbrapa dhe në plan të parë ka vënë të pasmet atraktive.

View this post on Instagram

It’s just me NOW

A post shared by RINA (@balajrina) on