Show Biz

Rina Balaj me poza provokuese vë në pah linjat trupore

Rina Balaj momentalisht është një nga emrat më të komentuar në media.

Së fundmi, në Hardturm të Cyrihut është mbajtur festivali “Alba Festival”, i cili ka mbledhur artistët shqiptarë në një vend.

Këngëtarja istogase ishte e veshur me një fustan të gjatë ngjyrë të kuqe në formë të rrjetës.

Ajo ka publikuar edhe disa imazhe në llogarinë personale në Instagram teksa shihet e veshur me këtë fustan dhe i vë në pah të pasmet.

“Ishte shumë nxehtë në Alba Festival”, ka shkruar ndër të tjerash bukuroshja që ditë më parë solli një këngë me Adelina Ismailin.

Ndryshe, Balaj është duke punuar në projekte të reja muzikore dhe do të mbajë disa koncerte të ndryshme.


Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.