Show Biz

Rikthimi i Harry dhe Meghan pushtojnë Londrën

Rikthimi i saj në Britani të Madhe pas një largimi të shkurtër nga vendi, ishte i shumëpritur, si nga mediat ashtu edhe nga publiku.

E shoqëruar nga princi i saj, Meghan Markle u shfaq mbrëmë në Londër me rastin e ngjarjes së përvitshme “Endeavour Fund Awards”. Atje, Duka dhe Dukesha e Sussexit i festuan arritjet e ushtarëve të plagosur, sëmurë apo të lënduar, por të cilët i kanë tejkaluar të gjitha pengesat duke marrë pjesë në sfida sportive dhe aventureske.

Harry dhe Meghan pushtojnë Londrën

Pavarësisht motit me shi, një numër i madh i njerëzve dhe fotografëve ishin mbledhur përreth “Mansion House”, vetëm për ta spikatur çiftin e njohur të familjes mbretërore në një prej angazhimeve të tyre të fundit si anëtarë të Monarkisë.

Princi Harry u shfaq i veshur me një kostum klasik ngjyrë kaltër të mbyllur, duke u përshtatur mirë me fustanin e kaltër të ndezur të gruas së tij, Meghan Markle. Ajo shkëlqente me fustanin elegant të disnjatores Victoria Beckham, të cilin e kishte kombinuar thjeshtë me një palë take dhe një çantë të vogël të dorës.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort