Show Biz

Rihanna sjell linjen e saj të të brendshmëve  Savage x Fenty

A jeni gati edhe ju të keni një linjë të brendëshmëve te Rihhanës ?

Pas shume Vipash  ndërkombetar të cilët lansuan  në treg parfyme ,kozmetikë  dhe linje të ndryshme të rrobave , edhe Rihanna vendosi që të sjell linjën e saj me të brendshme ”Savage x Fenty”.

Ngjitur një video e shkurtër paralajmëruese. /Kosova.info/

Këngëtarja ka kohë që ka ngacmuar imagjinatën në rrjete sociale duke postuar video dhe fotografi që bënte fansat të dyshonin se për çfarë në fakt bëhej fjalë.

Rihanna, për linjën e saj të rrobave të brendshme do të punojë me TechStyle Fashion Group, që njihet për bashkëpunim me linjat personale të të famshmëve.

 

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483