Show Biz

Remzie Osmani publikon foto para 20 vite, ja si duket

Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura dhe njëkohësisht e respektuar për karrierën e saj muzikore, shkruan lajmi.net.

Ajo ka ndjekur ‘trendin’ e kolegëve të saj të ndajë imazhe nga arkivi i fotografive, në këtë kohë pandemie kur gjërat që mund të bëjmë janë të kufizuara.

Remzija ka publikuar një foto të bërë 20 vite më parë, dhe përveç stilit të flokëve nuk mund të shohim shumë dallime nga dita e sotme tek këngëtarja.