SPORT

Reagon Roma, rezultat i papritur në Liverpool (VIDEO)

Në “Anfield Road” po luhet mbrëmjen e sotme gjysmëfinalja e parë e Champions League mes Liverpoolit dhe Romës,

Liverpooli e çoi rezultatin deri në 5-0, por Roma reagon në fund. Italianët shënojnë dy gola, duke e ngushtuar disi diferencën, 5-2 /syri/

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483