Kosova

Reagon Muharrem Nitaj, pas paralajmërimit të zëvendësimit të taksës me reciprocitet

Ish gazetari dhe ish deputeti nga radhët e AAK-së ka reaguar pas paralajmërimit se taksa do të zëvendësohet me masën e reciprocitetit – shkruan Kosova.info

Sipas tij, Qeveria e Albin Kurtit, është duke dashur që t’u hedhë hi syve qytetarëve të republikës së Kosovës me këtë akt.

Ja reagimi i tij i plotë:

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483