Kosova

Reagon djali i Kadri Veselit pas rezultatit të PDK-së

Pas publikimit të përqindjeve të para të Komisionit Qendror Zgjedhor për zgjedhjet lokale në vend, ka reaguar Klestor Veseli, djali i ish-kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli.

I njëjti ka publikuar një fotografi me liderin e PDK-së, Memli Krasniqi dhe djalin e ish-presidentit, Hashim Thaçi, Endritin.

Ai ka thënë se është shumë i lumtur dhe krenar

“Shumë i lumtur, dhe mbi të gjitha shumë krenar. #177”, ka shkruar Klestori.

Shfaq më shumë