ROZË

Reagon Almeda Abazi tek pyetja se : A do ta mësosh djalin ta urrejë Serbinë?

Almeda Abazi ka pak javë që është bërë nënë për herë të parë.

Bukuroshja shqiptare solli në jetë djalin të cilin ajo dhe Tolgahan Sayisman e pagëzuan me emrin Efehan.

Në Instagram, Almeda ka pranuar disa pyetje nga ndjekësit e saj, e njëra ndër to kishte të bënte me Serbinë.

“Do e mësosh djalin të urrejë Serbinë aq sa e urren ti?”, ishte pyetja që iu bë Almedës, ku përgjigja e saj nuk mungoi.

“Unë as që e di se çfarë është urrejtja. Mjaft më dërguat këto mesazhe idiote”, shkroi Alemda Abazi.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.