Kosova

Reagimi i zëdhënësit te PDK-së: Nuk u reagua fuqishëm rreth kërcënimeve të Vetëvendosjes ndaj Valdete Dakës

Zëvendësi i PDK-së Avni Bytyçi nëpërmjet një postimi ne llogarinë e tije në Facebook ka reaguar ndaj kërcënimeve qe ju janë bëre Valdete Dakës nga Lëvizja Vetëvendosje shkruan Kosova.info.

Ja postimi i tije i plotë në Facebook:

Fatkeqësia e znj. Daka është se linçuesi i saj është Albin Kurti dhe Lëvizjva Vetëvendosje. Se sikur të kish qenë dikush…

Posted by Avni Bytyçi on Thursday, January 21, 2021