Kosova

Ramush Haradinaj ngushëllon Smaj Latifin për humbjen e vëllait t tij

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, i ka shprehur ngushëllime kryetarit të Rahovecit, Smajt Latifi me rastin e ndarjes nga jeta të vëllait të tij, Adem Latifi.

Përmes një postimi në Facebook, Haradinaj ka thënë se është i pikëlluar me lajmin për ndarjen nga jeta të Adem Latifit.

“Me pikëllim mora lajmin për ndarjen nga jeta të Adem Latifit. Baci Malush, kryetar Smajl Latifi dhe e gjithë ju familja Latifi, pranoni ngushëllimet e mia dhe kolegëve nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës”, ka shkruar Haradinaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483