Rajoni

Rama pret kryeministrat e Ballkanit

Ka nisur në Durrës, ardhja e delegacioneve që do të jenë pjesë e takimit informal mes komisionerit për Zgjerimin Johannes Hahn dhe kryeministrave të shteteve të Ballkanit Perëndimor.

Kryeministri Edi Rama, ka nisur të pres homologët e tij dhe takimi po mbahet në ambientet e vilave qeveritare në Durrës.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483