SPORT

Radoviq – trajner i ri i Yllit

Golden Eagle Ylli ka njoftuar se Dragan Radoviq është kryetrajner i ri i klubit, pas largimit të Arben Krasniqit.

Radoviq së fundmi ishte trajner i Galatit në Rumani.

Më parë në Kosovë drejtoi Bashkimin e Prizrenit duke e çuar drejt titullit kampion.

Ndeshja e radhës dhe e para për Radoviqin, është ndaj Pejës të dielën në Suharekë nga ora 17:00.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.