Love & Sex

‘Qeni me tre këmbë’/ Ky është pozicioni i ri i seksit që po çmend çiftet(FOTO)

Ndërkohë që netët bëhen më të ftohta, mund të jetë e vështirë të hidhet veshja për të rritur argëtimin të zhveshur me partnerin.

Por, “pozicioni i qenit me tre këmbë”, është i përkryer për të bërë seks me rroba veshur.

Mund të duket tepër e çuditshme, por funksionon dhe këtë e kanë thënë shumë ekspertë të seksit.

Qeni me tre këmbë është në fakt një pozicion i qëndrueshëm – por partneri juaj nuk ka nevojë t’iu heqë, gjë që duhet ta bëjë të lehtë për t’u zotëruar.

Plus, ashtu siç është pozicioni në këmb, ju mund të provoni seksin në vende të ndryshme, në kuzhinë, dhomë të ditës, korridor ose kudo që ju pëlqen. 

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483