Show Biz

Publikohet ‘Panorama’ nga Ardiani dhe Xhensila

Janë bërë bashkë për një tjetër këngë.

‘Panorama’ quhet projekti më i ri i Ardian Bujupit dhe Xhensila Myrtezaj që sapo e publikuan në rrjetet sociale.

https://youtu.be/MYyn0P3homA

Kënga u finalizua edhe me klip nga Entermedia.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483