Show Biz

Publikohet një pjesë e shkurtë e këngës së Getit me Blunt, Real 1 dhe Onat

Lajmi për një bashkëpunim ndërmjet liderit të BabaStars, Getoar Selimi dhe pjesëtarit tjetër, Onar, me Shaolin Gang të përbërë, nga DJ Blunt dhe Real 1, është mirëpritur nga fansat e tyre.

Lajmin për këtë bashkëpunim të yjeve të njohura të skenës së hip-hopit shqiptar, e konfirmoi ditë më parë për Telegrafin, menaxheri i BabaStars, Dekorim Sahiti.

Ndërsa tash në rrjetet sociale është publikuar një fragment i shkurtër nga videoja muzikore që pritet të vijë në ditët në vijim.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.