Show Biz

Publikohet kënga e re e Dua Lipës “Future Nostalgia”

Është publikuar kënga më e re e artistes shqiptare me famë botërore, Dua Lipës.

Kënga titullohet “Future Nostalgia” dhe është publikuar vetëm në versionin audio në të gjitha paltformat, transmeton Gazeta Sinjali.

Kënga është pjesë e albumit më të ri të artistes, i cili mban po të njëjtin emër dhe pritet të lansohet në vitin 2020.

“Është këngë argëtuese…nuk e kemi marrë shumë seriozisht, video me titra do të publikohet së shpejti”, ka shkruar ajo ndër të tjera në rrjetin social Instagram.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.