Show Biz

Publikohet dueti ‘Thuam po’ nga Gena dhe Eranda

Eranda Libohova dhe Gena Lito i kanë bashkuar forcat për realizimin e një dueti muzikor që mban titullin “Thuam’ po”.

Projekti është kompletuar edhe nga ana vizuale dhe vjen me një interpretim të mirë të dy këngëtarëve.

Gent Myftaraj e ka bërë muzikën e kësaj kënge, ndërsa tekstin e ka shkruar Pandi Laço.

Projekti është produksion i GMAJ7, ndërsa videoklipin e ka xhiruar Chill Pro, gjegjësisht Ernis Çili.

“Më fal” është projekti më i fundit muzikor i Genës që u publikua gjatë verës, derisa Eranda në vitin e kaluar e publikoi këngën “Pres të më thërrmosh”.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.