SPORT

Publikohen formacionet zyrtare të kryendeshjes United – Liverpool

Janë publikuar formacionet zyrtare për kryendeshjen e xhiros së nëntë në Premier Ligë, mes Manchester Unitedit e Liverpoolit.

Ndeshja me rivalitetin më të madh në Angli nis me fillim prej orës 17:30 në Old Trafford, me “Djajtë e Kuq” në formë katastrofike me vetëm nëntë pikë pas tetë ndeshjeve dhe Liverpoolin lider me të gjitha fitore.

Këto janë formacionet:

United:

Image

Liverpool:

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published.

//azoaltou.com/afu.php?zoneid=3473483