SPORT

PSG – Lille, rikthehet Neymar

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes PSG-së dhe Lilles

Para përballjes në Champions League me Real Madridin, Paris Saint Germain do të ketë punë me Lillen, sfidë që do të nisë nga ora 20:45.

Mbappe është pak i sëmurë, derisa lajmi i mirë është rikthimi nga lëndimi i Neymar Junior, i cili e nis titullar.

Që të dy pritet të startojnë edhe të martën kundër Realit, raporton Gazeta Express.

PSG: Navas – Meunier, Thiago Silv, Kimpembe, Bernat – Gueye, Marquinhos, Draxler – Di Maria, Icardi, Neymar.