Show Biz

Pse Luana Vjollca punësoi truprojë?

Pas denoncimit për përndjekje nga 28-vjeçari, Luana Vjollca punëson truprojë

Moderatorja Luana Vjollca është shoqëruar nga një truprojë në protestën e mbajtur më 4 qershor në Tiranë.

Moderatorja ishte një nga personazhet e shumtë publikë që dolën në shesh më 4 qershor dhe nën moton “Për fëmijërinë e vjedhur”, protestuan kundër abuzimit të fëmijëve të mitur.

Ajo çfarë tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishte truproja që e shoqëronte atë ngado.

Image

Kujtojmë se pak ditë më parë ajo denoncoi për përndjekje një 28-vjeçar nga Kosova, të identifikuar si A.Morina, për të cilin shprehet se e ndiqte këmba-këmbës, në punë dhe në shtëpi.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.