Show Biz

Pse Luana po e quan veten ‘luaneshë’?

Luana Vjollca pozon në rrobat e fjetjes, teksa han mëngjesin.

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, duket tejet joshëse në fotot e fundit të postuara.

View this post on Instagram

swipe left to see the lioness

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

E veshur shkurt ajo ka treguar format trupore ndërsa pranë njërit postim e ka quajtur veten ”luaneshë”.

“Rrëshqitni majtas për të parë luaneshën”, shkruan në postimin e saj.

View this post on Instagram

zgjidhni Lulen e preferuar

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Ndërsa pranë fotografisë tjetër ku shihet duke pozuar pranë një luleje, këngëtarja i ka ftuar ndjekësit që ka zgjedhin lulen e preferuar.

“Zgjidhni Lulen e preferuar”, ka shkruar ajo.