Life Style

Provokuese nga plazhi, partnerja ‘trullos’ futbollistin e njohur(FOTO)

Partnerja e sulmuesit italian, Graciano Pele, vazhdon të jetë seksi dhe joshëse.

Modelja e njohur, Viki Varga, nuk ndalet me postimet e saj provokuese nga plazhi, teksa tregon format e saj bombastike.

Jo vetëm fansat mahniten nga këto foto, por i “dehur” duket edhe vetë Pele, i cili prej kohësh tashmë, nuk e sheh më kombëtaren e Italisë.