Show Biz

Provokuese dhe joshëse si asnjëherë më parë, Kida pozon pa reçipeta (FOTO)

Kida tashmë është një këngëtare e afirmuar në tregun muzikor shqiptar dhe mundet që shumë shpejt të tentojë të bëhet pjesë edhe industrisë ndërkombëtare. 

E së fundmi ajo ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram disa foto të zgjedhur nga seti i saj fotografik ku ajo shfaqet  shumë joshëse dhe provokuese.

Në fotot e publikuar ajo ka veshur një bluzë të bardhë të shkurtër dhe duket qartë që nuk ka vendosur reçipeta.

Kujtojmë që muaj më parë ajo solli bashkëpunim ‘Tela’ me Ermal Fejzullahun e cila është shndërruar në një nga hitet e kësaj vere.

Image
Image
Image
Image

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.