Life Style - Funny

Propozimi më romantik që keni parë ndonjëherë

Të gjithë meshkujt mendojnë si të bëjnë propozimin perfekt për femrën e tyre të jetës duke u munduar ta bëjnë atë sa më magjik. Por ky mashkull i ka kaluar kufijtë me surprizën dhe propozimin njëkohësisht që i bëri partneres së tij.

Ai i ka propozuar partneres së tij falë ndihmës të një ekipi profesionist televiziv e ndërsa si dhuratë i bëri një Range Rover pink që kushton rreth 100 mijë euro.

Me t’ia mbyllur sytë të dashurës, ata u nisën për një shëtitje me helikopter, për të aterruar në një stadium të ‘boshatisur’.

Videoja e postuar më poshtë, e tregon atë teksa e dërgon para pakos gjigante, prej nga shfaqet vetura luksoze dhe më pas ulet në gju për të bërë propozimin.

Lini një Përgjigje

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.