Kosova

Prizren: Nën ndikim të alkoolit rrah gruan dhe pastaj i vë flakën shtëpisë

Policia e Kosovës ka njoftuar se një rast i dhunës në familje ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Prizren, shkruan kosova.info.

Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje me bashkëshorten e tij dhe nen ndikim te alkoolit ia kishte vënë flakën shtëpisë së tij. Për veç dëmeve materiale , nuk raportohet për te lënduar.

 I dyshuari me vendim te prokurorit dërgohet në mbajtje.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483