Kombëtare

Prizren – I mashtron dhe u merr para për tu rregulluar vizat, arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës ka njoftuar se një rast i mashtrimit ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Prizren, shkruan Kosova.info.

Sipas policisë, është arrestuar një i dyshuari i cili ka mashtruar dy viktima meshkuj, duke u marrë para në një vlerë të konsiderueshme, për rregullimin e vizave.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.