Kombëtare

Prizren, e grushton policin dhe e bënë për spital

Sipas policisë, rasti ka ndodhur dje në mbrëmje – shkruan Kosova.info

Sipas raportit i dyshuari mashkull kosovar, ka sulmuar fizikisht policin, mashkull kosovar.


Si pasojë e kësaj, viktima, në këtë rast zyrtari policor, ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./Kosova.info/