Kombëtare

Prizren: 14 persona dalin negativ pas testeve për Covid-19

Drejtori i Shëndetësisë në Komunën e Prizrenit Visar Shehu, ka bërë të ditur se 14 persona kanë dalë negativ nga testimet për Covid-19.

Shehu tha se janë nëntë paciente te dializes dhe pesë raste kontakti.

Njoftimi i plotë:

Lini një Përgjigje

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.