Kosova

Prishtinë/ Vrasje e rëndë në tentative , katër persona dërgohen në QKUK

Policia njofton për arrestimin e një personi të dyshuar për shkak të përfshirjes në një rast dhe lëndimit të katër personave.

Viktimat kanë pranuar trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“VRASJE E RËNDË NË TENTATIVË: Prishtinë 23.05.2020-22:32. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak të përfshirjes në rast dhe lëndimit të katër personave. Viktimat kanë marrë tretman mjekësor në QKUK dhe më pas janë liruar. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, njofton policia.

Shfaq më shumë
//usounoul.com/4/3473483