Kombëtare

Prishtinë: Të maskuar e të armatosur hyjnë në lokal të masazhit, vjedhin para dhe telefona

Policia bën të ditur se në një lokal të masazhit në Prishtinë, të dielën ka ndodhur një grabitje

Rasti ka ndodhur mesnatën e së dielës, ku tre persona kanë bërë të ditur se në lokalin e masazhit kanë hyrë dy të dyshuar të cilët të maskuar dhe nën kërcënimin e armës kanë grabitur dy telefona dhe 110 euro para të gatshme.

Policia në raportin 24 orësh bën të ditur se nuk raportohet për të lënduar, ndërkaq rasti është duke u hetuar.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.