Kosova

Prishtinë- I jep veturën për shfrytëzim, personi e merr dhe arratiset

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme në Prishtinë, ankuesi mashkull ka informuar se ia ka dhënë në shfrytëzim veturën të dyshuarit, të cilën veturë ia ka shitur një të dyshuari tjetër mashkull K-Shqiptar, shkruan Kosova.info.

Më 14.10.2019 njësia policore ka arritur të arrestojë njërin nga të dyshuarit, ndërsa i dyshuari tjetër gjendet në arrati.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.