Kombëtare

Prishtinë/ I dashuri i saj e dhunon seksualisht, ajo e raporton në polici një ditë pas…

Rasti është raportuar para disa ditësh, ndërsa bëhet fjalë për një “viktimë femër kosovare” – shkruan Kosova.info

Sipas raportit të policisë “viktima femër kosovare ka informuar se ditë më parë ish i dashuri i saj i dyshuari mashkull kosovar, dyshohet se me forcë e kishte futur në veturë dhe më pas e kishte dhunuar seksualisht. Viktima ka pranuar tretman mjekësor”.

Rasti është duke u hetuar nga njësitet policore./Kosova.info/

Shfaq më shumë
//usounoul.com/4/3473483