Kombëtare

Prishtinë/ Gjuajtje me kallashnikov

Tash e disa javë në kryeqytet ka pasur vazhdimisht gjuajtje me armë zjarri.

Sonte rreth orës 22:00, në Prishtinë ka ndodhur një gjuajtje me armë zjarri.

Lajmi.net merr vesh se gjuajtja është bërë me kallashnikov (ak-47) dhe ka ndodhur në rrugën “Shapi Spahiu”, konkretisht në lagjen e Muhaxherve.

Nuk dihet deri më tani nëse ka pasur të lënduar.

Lajmi.net është në pritje të detajeve nga policia.