Kombëtare

Prishtinë, dy meshkuj dhe një femër përleshen fizikisht ndërmjet vete

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje pasdite, është raportuar për një përleshje fizike ndërmjet tre personave – shkruan Kosova.info

Janë arrestuar tre të dyshuar dy meshkuj dhe një femër kosovare, pasi që të njëjtit janë përleshur fizikisht në mes vete. Si pasojë tre të dyshuarit dhe dy viktima tjera femra kosovare kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor” – thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Po ashtu, bëhet e ditur se me vendim të prokurorit pas intervistimit tre të dyshuarit dërgohen në mbajtje./Kosova.info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.